Alle storiesNederlandse landmacht

De toekomst van defensie

Een briefing over conflicten op het land, in de lucht, digitaal en in de ruimte.

Klant
Nederlandse landmacht
Bijeenkomst
Nationale Generaalsdag, de jaarlijkse leiderschapstop van het leger
Publiek
Alle generaals van de Nederlandse landmacht
Onderwerp
De toekomst van defensie
Zaal met publiek in een historisch gebouw, voor een scherm met de titel De wereld van morgen

Alle generaals van de Nederlandse landmacht bij elkaar in één ruimte, voor inzicht in hoe oorlogvoering verandert. Dat was het publiek op de jaarlijkse leiderschapstop van het leger, waar Richard zijn visie op de toekomst van defensieoperaties gaf.

Eerder werk voor de NAVO, de luchtmacht en de divisie gezondheidszorg van het ministerie van Defensie, en het onderzoek voor het e-book The Future of War, vormden de basis voor deze briefing.

Conflicten spelen zich al lang niet meer alleen af op de traditionele strijdtonelen. Defensie opereert tegelijk op het land, in de lucht, in de digitale wereld en in de ruimte. De moderne militaire infrastructuur lijkt meer op een slimme stad dan op een kazerne: slimme gebouwen, geavanceerde mobiliteitssystemen, volwaardige gezondheidszorg en verfijnd personeelsbeheer.

Richard benadrukte dat defensie ander leiderschap nodig heeft en sneller moet innoveren om Nederland en Europa veilig te houden. De sessie eindigde met een discussie met deze militaire leiders over wat dit strategisch betekent voor de Nederlandse veiligheid.

Een voorstel voor jouw bijeenkomst

Noem de bijeenkomst, het publiek en de vraag die je hebt. De keynote kan in het Nederlands of het Engels.

Op werkdagen binnen een uur reactie, nog dezelfde dag een voorstel.

Liever direct contact? Bel 085 303 0792 · mail talks@vanhooijdonk.com · stuur een WhatsApp

Aanvraag

Interesse in een lezing?

Vertel kort over je evenement en je publiek.

Liever direct contact? Bel 085 303 0792 · mail talks@vanhooijdonk.com · stuur een WhatsApp