Bio, foto's en de praktische kant
Het programmaboekje gaat vaak naar de drukker voordat de spreker de zaal heeft gezien. Op deze pagina staat wat je daarvoor nodig hebt: bio, aankondiging, foto's, logo en technische wensen. Alles is direct te downloaden, zonder formulier. Bio, aankondiging, foto's en logo zijn vrij te gebruiken voor de aankondiging van je evenement.
Naam en omschrijving
- Naam
- Richard van Hooijdonk, met een kleine v en met ij. Zonder voornaam: Van Hooijdonk.
- Omschrijving
- Trendwatcher, futurist en internationaal keynotespreker over AI en nieuwe technologie
- Talen
- Nederlands en Engels, op locatie en online
- Online
- richardvanhooijdonk.com
- Profielen
- LinkedIn linkedin.com/in/vanhooijdonk · X @rvhooijdonk · TikTok @richardvanhooijdonk · Instagram @richard.vanhooijdonk
Bio, kort en lang
Vrij te gebruiken in je programma, op je site en in een persbericht.
Korte bio
98 woordenRichard van Hooijdonk is trendwatcher, futurist en internationaal keynotespreker. Veel trendwatchers en futuristen bekijken de toekomst van een afstand. Richard van Hooijdonk werkt er al in: zijn team bestaat uit mensen en AI-agents. Hij spreekt over AI en nieuwe technologie, over de organisatie van de toekomst en over leiderschap in tijden van AI. Hij neemt je mee naar een toekomst die je je nu nauwelijks kunt voorstellen, en laat zien hoe je er zelf richting aan geeft. Hij gaf meer dan 3.000 keynotes in meer dan 30 landen en schreef de bestseller De wereld van morgen.
Lange bio
203 woordenRichard van Hooijdonk is trendwatcher, futurist en internationaal keynotespreker. Veel trendwatchers en futuristen bekijken de toekomst van een afstand. Richard van Hooijdonk werkt er al in: zijn team bestaat uit mensen en AI-agents. Hij spreekt over AI en nieuwe technologie, over de organisatie van de toekomst en over leiderschap in tijden van AI. Hij neemt je mee naar een toekomst die je je nu nauwelijks kunt voorstellen, en laat zien hoe je er zelf richting aan geeft. Hij gaf meer dan 3.000 keynotes voor meer dan 650.000 deelnemers in meer dan 30 landen, in het Nederlands en het Engels, op locatie en online.
Met dat team verzamelt hij wereldwijd voorbeelden, van ziekenhuis tot haven en van retail tot onderwijs. Zijn lezingen laten zien welke keuzes die ontwikkelingen vragen van medewerkers, leiders en organisaties. Het criminele gebruik van dezelfde technologie, van gekloonde stemmen tot nagemaakte video's, is een vast onderdeel van elke keynote.
Hij schreef de bestseller De wereld van morgen en meer dan 2.000 blogs, en is regelmatig te gast op radio en televisie. Zelf heeft hij meerdere chips in zijn lichaam, waarmee hij onder meer deuren opent en betaalt, en hij verkent de mogelijkheden van een hersenchip.
Aankondiging voor de dagvoorzitter
Om voor te lezen, in ongeveer twintig seconden.Onze volgende spreker heeft meerdere chips in zijn lichaam, waarmee hij onder meer deuren opent en betaalt. Hij gaf meer dan 3.000 keynotes in meer dan 30 landen en vertelt vandaag wat AI en nieuwe technologie betekenen voor de toekomst van ons werk, onze organisatie en onze wereld. Graag een applaus voor Richard van Hooijdonk.
Foto's om te downloaden
Op het podium en midden in de zaal, onder meer op de World Police Summit in Dubai. Elke foto is een JPG van ongeveer 1.400 pixels breed: geschikt voor een site, een persbericht of een kleine afbeelding in een programmaboekje. Voor drukwerk op groot formaat vraag je de originele bestanden op via talks@vanhooijdonk.com.
Techniek en podium
Een keynote leunt op beeld en geluid, met video's en beelden op een groot scherm. De punten hieronder zijn het uitgangspunt; de details stemmen we vooraf af met je technicus.
- Scherm
- Een projectiescherm of ledwand die vanaf elke plek in de zaal goed te zien is, in de verhouding 16:9.
- Aansluiting
- Een HDMI-aansluiting op of bij het podium. Of de presentatie vanaf een eigen laptop of vanaf jullie regie loopt, spreken we vooraf af.
- Geluid
- Het geluid van de presentatie via de zaalinstallatie, en alleen bij groepen van meer dan 40 personen een headset.
- Bediening
- Staat de presentatie bij de regie, dan een klikker die op grote afstand werkt.
- Opnames
- Wil je de keynote filmen, streamen of de presentatie achteraf delen, stem dat dan vooraf af.
Richard op jouw programma?
Vertel wie er in de zaal zitten en wat ze na afloop anders moeten zien.
Liever direct contact? Bel 085 303 0792 · mail talks@vanhooijdonk.com · stuur een WhatsApp















